NIE CHCĘ!
niedziela, 6 marca 2011
nie jestem fanką tytułów.
Założyłam tego bloga z niewielkiej zachęty Klaudii, która również chce takowy założyć c; Będę opisywać tu moje dni, gdy tylko znajdę na to czas. Mam nadzieję, ze to wypali, bo, gdy czasem się za coś zabieram, to nudzi mi się to po kilku-kilkunastu dniach. Jutro nowy tydzień się zaczyna i masa lekcji do nauczenia się, a zwłaszcza z biologii. Damy radę! Chciałabym mieć ten pasek na koniec, bo chce ta deskę, ale wątpię, że to wypali. Rodzice już planują wakacje w Chorwacji z kuzynami.
NIE CHCĘ!
NIE CHCĘ!
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
będę czytać:) ~bizbi
OdpowiedzUsuń